EasyFix instructions, please follow instructions for maximum efficency...


easyFIX Yüksek Performanslı Yapışkan SistemeasyFIX Yüksek Performanslı Kendinden Yapışkanlı Aksesuarlarımız Montaj Talimatı

Delme YOKKırma YOK5 KG ya Kadar Kaldırma Kapasitesi
*Uygun Zeminlerde


easyFIX için UYGUN ZEMİNLER

Cam
Cam Mozaik
Karavan
Fiber


easyFIX için UYGUN OLMAYAN ZEMİNLER

Strafor
Alçı DUVAR
Kumlu Yüzeyler
Duvar Kağıdı

 
KURULUM AŞAMALARI

Düz olan her zeminde çalışmaya uygundur. DİKKAT!!! Boyalı sıvalı vb zeminlere yapıştırmayınız, çıkartırken zemine zarar verebilir. Zemini camsil gibi bir temizleyici ile siliniz. DİKKAT zeminin yağsız, kuru ve temiz olması yapışkanın çalışması için çok önemlidir..Zeminin kuru olduğundan emin olmak için saç kurutma makinası ile temizlediğiniz alanı kurutunuz. Sırasıyla ürünün tüm parçaları sökünüz ve yapışkan bandı açtıktan sonra belirlediğiniz bölgeye yapıştırınız.Duvara yapıştırdıktan sonra en az 60 saniye baskı uygulayınız.

Kullanım amacına göre 1 saat ile 24 saat arasında yapışkanın sertleşmesini bekleyiniz.Ürünü yerleştirip sırasıyla kasayı ve kapağı takınız. Kapağı saat yönünde çeviriniz. İlk KLİK sesini duyunca devam etmeyiniz. Ürünü kullanmadan önce mutlaka sağlamlığını test ediniz.Çıkarmak istediğinizde köşesinde saç kurutma makinası ile ısıtınız. Aynı köşeden çekerek çıkartabilirsiniz.

İhtiyaç duyulduğunda vidalayarakta kullanılabilir. Vida dübel aparatları ambalaj içerisinden çıkmaktadır.

Call Now Live Support